Ozvěny Twinsidoru v novém kabátku

26.02.2018 18:07

Sláva! Kozel v novém kabátku!
Ode dneška je román "Ozvěny Twinsidoru - aneb kozel zahradníkem" na portále Google play knihy dostupný s novou perfektní obálkou (za což vděčím jak nepřekonatelnému ajťákovi a vydavateli Martinovi Balcárkovi, tak výtvarnici rosťandě Andě).

Jedná se o tentýž příběh, který Vám v současnosti dávkuji v sekci "Četba na pokračování" na webových stránkách (www.miroslava-dvorakova.cz)

Pro netrpělivce a čtenáře - hltouny připomínám, že na "Google play knihy" si "Kozla" můžete pořídit v celku a hned:)) Najdete ho snadno: Kliknete na ikonku "Google play" na pravé straně těchto webových stránek, a mělo by vás to přehodit do nabídky mých knih. 

Nebo si "Google play" vygooglujete obligátním způsobem:))  a až tam budete, napravo v nabídce vyberete "knihy" a až tam budete, pak do horní lišty naťukáte jméno knihy nebo jméno autora. (PS: neurážejte se, prosím, že Vás navádím tak blbovzdorně. Postupuju tak, jak bych potřebovala, aby někdo jiný naváděl mne - neboť moje dovednosti s IT aplikacemi jsou v plenkách a nejspíš tam i zůstanou).